לקוח פרטי

אנחנו יודעים שאתם רוצים דמי ניהול נמוכים. מבטיחים לדאוג לזה. העניין סגור. אבל חוץ מזה, יש עוד הרבה מאוד דברים שצריך לטפל בהם ושיקבעו איך ייראה החיסכון שלכם לזמן הפרישה.

 

מודל הסוכן האובייקטיבי

פנסיה וביטוח תמיד היו תחומים מסובכים, אבל בשנים האחרונות, עם שינויי הרגולציה התכופים, הם מסובכים מאי פעם. ועם התחרות שגדלה בענף, כך גם גובר הלחץ עליכם. כל שבוע, כל חודש, מישהו מציע לכם ביטוח יותר טוב, יותר זול, יותר אפקטיבי. בכל רגע נתון, עשרות ומאות גופים חושבים איך הם יכולים לעשות יותר כסף מהפנסיה שלך. בסביבה הזאת, צריך מישהו שישמור עליך. רק עליך. שיראה אך ורק את הצרכים שלך. בשיטה שלנו, אתם משלמים לנו סכום חודשי קבוע – ואנחנו מצידנו, עובדים רק אצלכם. לא אצל הבוס שלך. לא אצל חברות הביטוח. לא אצל איזה טייקון. רק אצלך. אנחנו נאמנים רק לך ורואים רק את הצרכים שלך לנגד עינינו. בשיטה הזו, יש לנו יש את הזמן והנכונות לתת לך השירות הכי טוב שיש. 
 

סוכן נאמן לקוח

  • מישהו צריך לתרגם לכם את הסינית של עולם הביטוח לשפה שאתם מכירים ויודעים. חוץ מזה:
  • מישהו צריך לנהל את התיק שלך – כשעוברים מקום עבודה, פותחים עסק, כשנולד ילד, כשנכנס בונוס משמעותי, כשנוצר מצב חירום כלכלי.
  • תביעות – תביעות ביטוח הן עניין רחוק שנראה לא רלוונטי עד הרגע שבו צריך אותן בפועל. ובדיוק אז, זה הרגע שבו תצטרכו אותנו יותר מאי פעם. אחרי 40 שנה שאנחנו מטפלים בתביעות, ראינו כבר הכל – ותמיד תמיד נשיג לך יותר.
  • כיסויים בדיוק בשבילך – לכל אדם, לכל עסק, לכל משפחה יש צרכים ספציפיים. אנחנו כאן בצד שלך, דואגים להתאמות האלה. אנחנו עובדים אך ורק בשבילך – ולא בשביל אף אחד אחר.

 

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר