ביטוח רכוש

רכוש פרטי

ביטוח רכב

יש רק דרך אחת להפחית את המחיר של ביטוח רכב, והיא לפגוע בשירות. ביטוח רכב בגבע-לנדאו מוודא שתקבלו את המקסימום בכל מקרה אפשרי - משריטה ועד טוטאל לוס. והכי חשוב לזכור: אנחנו לא חברת הביטוח. אנחנו האנשים שכן רוצים שישלמו לכם.

 

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא יש לכולם ואפשר להשיג אותו ב-30 שקל פחות. גם אנחנו משיגים אותו ב-30 שקל פחות, אבל אנחנו עושים עוד משהו. אנחנו דואגים שתקבלו את כל הפיצוי שלכם בדיוק בזמן שבו אתם צריכים אותו. כשבאמת צריך מענה, הפיצוי הזה שווה הרבה יותר מ-30 שקל.

ביטוח דירה

ביטוח דירה הוא הרבה יותר ממחיר. ברדיו אתה שומע רק כמה עולה הביטוח. במציאות, השאלה האם תקבל את הכסף במקרה של הצפה בבית? כמה כסף תקבל? האם אתה מבוטח בחברה שאכן מתמחה בביטוחי דירה ונותנת מענה מלא לבעיות שלך? ביום שבו אכן תצטרך לתבוע את חברת הביטוח, אתה רוצה לדבר איתנו. אנחנו נסיים את השיחה, נשים סכין בין השיניים - ונרוץ לדאוג שתקבל את כל מה שמגיע לך כאן ועכשיו.


 

רכוש עסקי

ביטוח ימי

הים מלא ברקודות, כרישים לבנים ותמנוני ענק. אז כדי שהיאכטה היפה שלכם לא תיקלע לסרט אימה של הוצאות ענק לא צפויות, אנחנו מספקים לה את המעטפת הביטוחית שהיא צריכה, כדי שתוכלו ליהנות ממנה בשקט.

ביטוח מטען

שילוח בינלאומי הוא קצת כמו מלחמה: אתה יודע איפה הוא מתחיל, אבל לך תדע איפה הוא ייגמר. לכן, אנחנו מספקים מענה ביטוחי חכם, מקיף וכלכלי ליבואנים ויצואנים - עד שכלל המכולות האבודות ישובו אל גבולן.
 

ביטוח עסקי

עסק חכם הוא עסק מבוטח. עסק חכם מכיר את מפת הסיכונים שלו ומתגונן מפניה. אנחנו ממפים ומבטחים את סביבות הסיכונים של המגזר העסקי מזה קרב לחמישים שנה. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו דור אחרי דור ונותנים להם ביטחון וכתף כדי לתת מענה לכלל הסיכונים הפיזיים והעסקיים.

 

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר