חיים ופנסיה

אנשים מדברים היום בעיקר על דמי ניהול: על ניסיון לשלם פחות וכך לחסוך עשרות אלפי שקלים במהלך שנות החיסכון הפנסיוני, ביטוח החיים או ביטוח אובדן כושר עבודה. דמי הניהול אכן חשובים, חשובים מאוד - אבל אנחנו מביאים בחשבון עוד כמה פרמטרים בחיפוש אחר הפיתרון הפנסיוני הנכון בשבילך.
 

 

תשואה

זה עלול להישמע כמו חילול קודש, אבל לפעמים עדיף לשלם עוד רבע אחוז דמי ניהול. למשל: כשהתשואה על החיסכון שלך גבוהה בכמה אחוזים מבפוליסות אחרות. בגלל זה, השאלה איפה תקבלו תשואה גבוהה יותר מובילה אותנו בבחירת הפתרון הנכון עבורכם.

 

ייצוג

חברות ביטוח ובתי השקעות לא אוהבים אותנו. הם לא אוהבים אותנו, כי אנחנו האנשים שגורמים להם לשלם על יותר תביעות, כי אנחנו האנשים שלא נבהלים כשאומרים להם "סעיף 14, סעיף קטן ד". זכרו: אנחנו בגבע-לנדאו מייצגים אתכם.

כיסוי

בכל הנוגע לביטוחי אובדן כושר עבודה, השאלה היא לא רק כמה זה עולה, אלא בעיקר מה תקבלו כשלא עלינו תידרשו לביטוח הזה. אנחנו אמונים על מציאת הכיסוי הנכון והמתאים ביותר לסביבת הסיכונים שלכם.


 

 

ריסק

לא נעים לדבר על זה, אבל מה יקרה כשאתם לא תהיו פה? מי ישלם שכר דירה? מי יחזיר חובות? מי יכלכל את המשפחה? מי יקנה אוטו חדש? ביטוח חיים עושים לא רק כדי לחסוך, אלא בעיקר לדאוג למשפחה.

קרנות השתלמות

קרנות השתלמות הן השקעות מוכרות כהוצאה למטרות מס עד תקרה מסוימת. הקרנות נזילות אחרי שש שנים, ורבים משתמשים בהם לחסכונות לטווח בינוני למימון רכישות משמעותיות כמו דירה ורכב, או הוצאות חד פעמיות גדולות אחרות. כספים שנשארים בקרנות ההשתלמות עד גיל הפרישה מאפשרים להגדיל באופן דרמטי את הסכום שתקבלו בגיל הפרישה או את היקף הגמלה החודשית.

חיסכון והשקעה

חברות הביטוח מספקות מגוון מסלולי חיסכון ברמות סיכון שונות, בהפקדה חד פעמית או חודשית ובנזילות מלאה. התשואות שמניבים המסלולים האלה בעשור האחרון גבוהות פי כמה וכמה מאלה שמשיגים פיקדונות בנקאיים, אפילו במסלולים בסיכון מינימלי.

 

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר