ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הוא המוצר הכי חשוב בבית שאתם לא רוצים להצטרך אותו. כמה פעמים תרמתם לילדים שהיו חייבים להגיע לניתוח נדיר בחו"ל? כמה פעמים שמעתם על אנשים שלא יכולים לממן תרופות בעשרות אלפי שקלים בחודש? הסיפורים היומיומיים האלה הם הסיפורים של אנשים שאין להם ביטוח בריאות פרטי.

לכן, ביטוח בריאות פרטי בראש ובראשונה, נותן מענה למקרים הקשים באמת: של מחלות מסכנות חיים, של ניתוחים מאז'וריים ותרופות שאינן מצויות בסל. ואפילו אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי במסגרת מקום העבודה, חשוב שתוודאו שהם אכן מכסים את הסיכונים האלה באופן מלא.

 

ניתוחים

ביטוח בריאות פרטי בגבע-לנדאו מאפשר לכם לקבוע מי יהיה המנתח שלכם, מתי יתבצע הניתוח ובאיזה טכנולוגיה, ואפילו באיזה סטנטים או מסתמים ישתמשו בעת הניתוח. המשמעות היא שתוכלו להגיע למנתחים הטובים ביותר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובזמן הקרוב ביותר - מה שלא תוכלו להשיג לעולם במסגרת הביטוח בקופות החולים.

 

בדיקות וייעוצים

כדי להגיע לבדיקת MRI במסגרת קופות החולים תאלצו להמתין תקופה ארוכה. אם אתם רוצים לבצע בדיקת CT בקרינה מופחתת, תידשו להמתנה דומה ולעתים ארוכה אפילו יותר. במסגרת ביטוח הבריאות הפרטי בגבע-לנדאו תזכו לבצע את הבדיקות הללו תוך ימים בודדים. ביטוח הבריאות הפרטי בגבע-לנדאו יאפשר לכם גם דלת פתוחה במועדים קרובים מאוד אצל הרופאים הבכירים ביותר. אלה הרופאים הטובים ביותר, שאפשר להיפגש איתם כמעט רק באופן פרטי ובעלות משמעותית. הביטוח הפרטי באמצעות גבע-לנדאו יקצר לכם את התור למינימום וגם יספק לכם החזר של רוב עלות הפגישה.

ביטוח סיעודי

גם אם יש לכם ביטוח סיעודי בקופות החולים (וכדאי שיהיה לכם): זה לא מספיק. הוא לא מכסה אתכם במקרים תאונתיים, והוא מספק פיצוי מוגבל של עד 5500 ש' בחודש למשך חמש שנים בלבד. חולים סיעודיים צריכים הרבה יותר. ביטוח סיעודי פרטי בגבע-לנדאו יאפשר לכם להשלים את הכיסוי הביטוחי. לקבל את הכסף במועד שאתם זקוקים לו ולמשך התקופה שתגדירו. הטכנולוגיה והרפואה המודרנית נותנות לנו היום תוחלת חיים ארוכה מאוד. אנחנו כאן כדי לוודא שתזכו לא רק לתוחלת חיים ארוכה, אלא גם לאיכות חיים טובה לאורך כל שנותיכם.

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר