אודות סוכנות הביטוח גבע לנדאו


גבע-לנדאו היא סוכנות ביטוח המספקת את כל סוגי הביטוח למעסיקים ולקוחות פרטיים. החברה הוקמה לפני קרוב ל-50 שנה. מאז, סימן ההיכר שלנו הוא המאמץ והיכולת להשיג מקסימום עבור כל תביעה של מבוטחינו. כבר 50 שנה, אנחנו עומדים למבחן בכל פעם שלקוח מגיש תביעה לחברות הביטוח. כבר חמישים שנה אנחנו עומדים במבחן הזה בכבוד, לצידו של הלקוח - עד שיקבל את כל הכסף שמגיע לו.

אנחנו מספקים את כל טווח הביטוחים לשוק העסקי והפרטי, החל מביטוח חיים ופנסיה, דרך ביטוחי בריאות, רכב, דירה, נסיעות ואפילו ביטוחי נישה שונים כגון ביטוחי הפקה, ביטוחי אחריות מקצועית ועוד. בשוק הפרטי אנחנו פותרים גם בעיות מורכבות, כמו ביטוחים לחיות בית מצד אחד, וליאכטות מהצד השני. בשוק העסקי אנחנו נותנים טווח מענה רחב ללקוחותינו ומלווים אותם עשרות שנים, במענה לביטוחי מטען ימי ואווירי, ביטוחי רשתות, מפעלים, משרדים קבלנים ועוד.

בעשור האחרון, לנוכח התרחבות הצרכים של לקוחותינו הוותיקים, השקנו שירות מיוחד לקראת פרישה. השירות כולל תכנון וטיפול בכספים העומדים לרשותכם במסלולי החיסכון השונים, כדי להגיע למיסוי מינימלי ותשואה מירבית, וכדי להבטיח איכות חיים מיטבית לשנות הפרישה.
 

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר

אם בודקים, מגיעים למקומות נפלאים
אנחנו נבדוק ונוודא שאתם מקבלים את הכיסוי הטוב ביותר